על פי מה נקבעת איכות ההדפסה על קנבס?

על פי מה נקבעת איכות ההדפסה על קנבס?

בשנים האחרונות הדפסה על קנבס תפסה תאוצה והפכה לפופולארית בייחוד בתעשיית הצילום. כדי להבטיח שהתמונה אכן תהיה באיכות גבוהה ותחזיק זמן רב יש לבדוק מספר קריטריונים אודות החברה המדפיסה, קריטריונים שיבטיחו לנו תוצאה איכותית וטובה.

  1. איכות הבד- כיום קיימים סוגים רבים של בדי קנבס, חלקם איכותיים וחלקם בדים סינטטיים דמויי קנבס. חשוב מאוד לבדוק האם הקנבס הוא מקורי או עשוי מבד סינטטי. בד קנבס איכותי מחזיק לאורך זמן באיכות טובה בעוד, שבדים דמויי קנבס נהרסים במהירות. אחת הדרכים לבדוק את איכותו של הקנבס היא לשקול אותו, ככל שמשקלו של הקנבס גבוה יותר, כך הדיו יוכל לחדור לבד ולשמר את צבעו לאורך שנים רבות. בנוסף, קנבס איכותי צריך להיות עשוי מ 100% כותנה. כאשר אתם מזמינים הדפסה על גבי קנבס וודאו מהו משקלו של הקנבס ומאילו חומרים הוא עשוי.
  2. מסגרת- ל-מסגרת עליה מותחים את בד הקנבס השפעה על איכות ההדפסה. המסגרת מחזיקה את התמונה ובזכותה נוצרת התחושה והאפקט של תמונה בתלת ממדית. המסגרת מיוצרת מעץ אורן אשר עובר ניקוי וחיטוי מפני מזיקים. למרות שמסגרת העץ איננה נראית כמשתתפת בתוצאה הסופית, יש לה השפעה גדולה על המתיחות של בד הקנבס ועל העמידות של התמונה לאורך זמן.
  3. איכות הדיו- ככל שהדיו יהיה איכותי יותר כך הצבעים יצאו דומים יותר לאילו הנראים על גבי מסך המחשב וההדפסה תהיה איכותית יותר וברורה יותר. כאשר אתם מזמינים הדפסה על בד קנבס חשוב לשאול על טכניקת ההדפסה בה החברה משתמשת ועל איכות הדיו בו נעשה שימוש.

לסיכום, אם תחפשו מקום שפועל על פי ארבעת פרמטרים אלו תבטיחו שהתוצאה הסופית שתתקבל תהיה האיכותית.

חייגו עוד היום למספר 03-9023837 ותוכלו לגלות עולם חדש של מוצרי דפוס. להזמנת קנבס דרך מסך ההזמנות שלנו לחצו כאן.

יש לך שאלה? צריך עזרה?   חייג אלינו ונשמח לעזור - 03-9023837